KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Afet lojistiği uzmanları İstanbul'a geliyor | Gündem Haberleri

Afet lojistiği uzmanları İstanbul'a geliyor

Afet lojistiği uzmanları İstanbul'a geliyor

Dünyanın önde gelen insani yardım ve afet lojistiği uzmanları İstanbul’a geliyor.

Whatsapp haber ihbar

Dünyanın önde gelen insani yardım ve afet lojistiği uzmanları İstanbul’a geliyor.

“Uluslararası Afet ve İnsani Yardım Lojistiği Kongresi”, Kızılay Akademi ve Lojistik Derneği (LODER) iş birliğiyle Kızılay Lojistik sponsorluğunda, 09-10-11 Şubat 2022 tarihlerinde online ve yüz yüze olarak İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Türk Kızılay ev sahipliğinde düzenlenecek olan kongrede insani yardım konusundaki güncel araştırmalar, yenilikçi uygulamalar ve bu alanda yapılacak bilimsel çalışmalar tüm yönleriyle ele alınacak.

Son yıllarda dünya genelinde sıklıkla karşılaşılan doğal ve doğal olmayan afetler, göç, salgın gibi krizler nedeniyle insani yardım faaliyetlerine yönelik ihtiyacın daha da artması kongrede tartışılacak konu başlıklarını son derece önemli hale getiriyor.

“İnsani Yardım Lojistiği: Yeni Normal ve Yenilikçi Yaklaşımlar” ana teması ile düzenlenecek kongrede, insani yardım lojistiği ve tedarik zinciri alanlarındaki son gelişmelerin ortaya konulması hedefleniyor.

Kongrede; eğitim seminerleri, konferans ve panel oturumları, bilimsel araştırma sonuçlarının sunulacağı çalıştay oturumları, insani yardım lojistiğinde yaşanan sorunların tartışılacağı odak grup toplantıları ve insani yardım faaliyetlerinin yürütüldüğü sahalarda teknik inceleme, gezi ve ziyaretler gerçekleştirilecek.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN