KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
"Çay Gönder" klibi yayında | Magazin Haberleri

"Çay Gönder" klibi yayında

"Çay Gönder" klibi yayında

Büyük merakla beklenen "Çay Gönder" klibi çıktı!

Whatsapp haber ihbar

Büyük merakla beklenen "Çay Gönder" klibi çıktı!

Yeşil Kasaba & Mor Narpın 'ın Yan İstanbul, Yağmur Yağmur, Eğreti kliplerinin ardından heyecanla beklenen ‘’Çay Gönder’’ klibi sevenleriyle buluştu. Klip yönetmenliğini Yeşil Adam (M. Selçuk KATIOĞLU) yaptı.

Bugünden itibaren Çay Gönder klibi Yeşil Kasaba YouTube kanalı ve tüm dijital platformlarda dinleyici karşısına geçiyor. Cast ve prodüksiyonunu Yeşil Kasaba'nın yaptığı "Çay Gönder", klip çekimleri sırasında halk tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Daha önce de milyonlar dinlenen Yeşil Kasaba & Mor Narpın, Çay Gönder  için de aynı performansı bekliyor. Kendilerine has olan ekip ruhunu klip renklerine yansıtan ve kalpleri sıcacık sevgiyle saran Yeşil Kasaba, hareketli ve eğlenceli görselleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaya devam ediyor. 

Yeşil Kasaba'nın en dikkat çekici özelliği ise klip gelirlerini sürekli olarak armağan etmeleridir. Çay Gönder klibinden gelecek olan maddi gelirin özel çocuklara armağan edilecek olmasının yanı sıra Yeşil Kasaba tarafından, Mustafa Kemal Atatürk’e ait üç tane sergi evi açılacaktır.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN