KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
İYİ Parti Edirne Teşkilatı saha çalışmalarına devam ediyor | Yerel Haberleri

İYİ Parti Edirne Teşkilatı saha çalışmalarına devam ediyor

İYİ Parti Edirne Teşkilatı saha çalışmalarına devam ediyor

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı saha çalışmalarını sürdürüyor.

Whatsapp haber ihbar

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı saha çalışmalarını sürdürüyor.

İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın, Edirne Milletvekili Sayın Orhan Çakırlar, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Uzunköprü İlçe Başkanı İbrahim Erkal, meclis üyeleri ve ilçe yöneticileriyle birlikte Uzunköprü ve Meriç ilçelerinde ziyaretlerde bulundu. 

Ziyaret sonunda heyet, basın mensuplarıyla bir araya gelerek yerel ve bölgesel sorunlar ile çözüm önerileri üzerine bilgilendirmede bulundu.Ziyaretleri ve toplantıyı değerlendiren İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in talimatları doğrultusunda sürekli halkın içinde olduklarını ifade ederek, “İYİ Parti, halkın umudu. Sürekli halkımızla iç içeyiz. Onların sorun ve sıkıntılarını dinliyor, milletvekillerimize ve Genel Başkanımıza iletiyoruz. İlçelerimizde de yerel sorunları dinliyoruz. Bunları gündeme taşıyoruz” dedi.

Edirne’de tüm ilçelerde ve il merkezinde saha ve yeni üye kayıt çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Demir, “8 ilçemiz, merkeze bağlı 24 mahallemiz ve 37 köyümüzde tüm teşkilatlarımız sahada, halkla iç içeyiz. Halkımızı ziyaret ediyoruz, onlardan oy istemiyoruz. Sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Mevcut iktidar gibi halkın gerçeklerinden kopuk değiliz. Düğünde, cenazede, açılışta, temel atmada, kısacası her zaman halkımızın yanındayız. Edirne İYİ Olacak, Türkiye İYİ Olacak. İYİ’ler Geliyor” şeklinde konuştu.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN